למה שמישהו יפקיר את עצמו למטפל שמעניין להחדיר לגופו מחטים? פשוט כי זה עובד! מיליארד סינים, שמאמינים בטיפול שקיים כבר למעלה מאלפיים וחמש מאות שנים, לא טועים. דיקור סיני הוכח כיעיל בטיפול בכאבים, בחיזוק המערכת החיסונית של הגוף ואפילו בבעיות פוריות. רוצים לקרוא עוד על נפלאות הדיקור הסיני? לחצו כאן.
לקבלת פרטים נוספים על
דיקור סיני,
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
או חייגו אלינו ליעוץ חינם 04-6590210
* שם מלא
* טלפון
אי מייל

עוד קצת על דיקור סיני לספא
מרגישים מותשים וחסומים? יום ספא מפנק בליווי דיקור סיני ישחרר אתכם מכל הבעיות ויטעין אתכם באנרגיות טובות, שייתן לכם תחושה טובה כל השבוע.
אחת מטכניקות הרפואה אלטרנטיבית הפופולרית ביותר היום היא הדיקור הסיני. כמעט כל אחד שעבר את הטיפול מעיד שהטיפול שחרר אותו מהכאבים ואף הפך אותו לערני יותר ושלם יותר.

הטיפול מתחיל בשלב האבחון ומתחיל בשיחה ומדדי דופק והתרשמות גופנית כללית, לאחר האבחון המטפל יסביר לכם את האבחנה שלו ואת תהליך הטיפול. החלק המרכזי של הטיפול הוא המחטים, המטפל ידקור אתכם במחטים קטנות ודקיקות (לא כואב, לעיתים מעקצץ) באזורים שונים בגוף בהתאם לבעיות עליהם סיפרתם לו. על פי האמונה הסינית כל הבעיות בגוף בין אם מדובר בנפש ובין אם מדובר בגוף קשורות בזרימת הצ"י, או יותר נכון, בחסימה בדרכי זרימת הצ"י ולכן המחטים מחדשות את הזרימה לאזורים הפגועים.

הטיפול הוא די קליל ומתאים מאוד לימי ספא מפנקים ובין מסאז" לג"קוזי הוא בהחלט יהיה במקום. על אף שהדיקור לא שייך לתחום הרפואה המודרנית, הוא הליך רפואי לכל דבר ועניין וחשוב לברר שהמטפלים הם מוסמכים ובעלי ניסיון. מעבר לטיפול עצמו המטפל יתאים לכם תפריט או ימליץ לכם על המשך טיפול בעת הצורך.

דיקור סיני יכול להיות התנסות נפלאה גם לאלו מכם שבאים להתפנק ביום כיף וגם למי שמחפש דרך לרפא כאבים, להרפות את הגוף ולשחרר את הנפש.

דיקורים סינים, דיקור סיני

כל הזכויות שמורות - אתר "ספא" - 2018 ©
הסרת אחריות: פורטל ספא הינו פלטפורמה אינטרנטית לפרסום וקידום ספקים ומקומות.
פורטל ספא אינו אחראי על טיב השירות, האיכות והתוכן. התכנים והתמונות בדפי הפרסום באחריות הספקים בלבד.