לא חייבים להזמין חופשה של שבוע בים המלח בכדי ליהנות משפע הבריאות שמציע המקום הנמוך בעולם. בוחרים יום ומארגנים את בני המשפחה והחברים לבילוי מושלם, יום ספא בים המלח הכולל: טיפולים ממגוון גדול ומקצועי, עיסויים כיד המלך, ארוחות טובות ומנוחה לחוף הים תחת השמש הנעימה. הזמינו כעת וקדימה, לים המלח!
לקבלת פרטים נוספים על
ספא בים המלח,
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!
או חייגו אלינו ליעוץ חינם 04-6590210
* שם מלא
* טלפון
אי מייל

עוד קצת על ספא בים המלח
ים המלח הנמצא בדרומה של מדינת ישראל הוא המקום הנמוך בעולם. תיירים מכל מקום מגיעים לחזות בפלא שאינו רק נמוך כל כך אלא משלב בין כמה תופעות טבע ייחודיות, ים שכולו מלח, מכתשים ומצוקים אדירים וגם בוץ וחומרים טבעיים אחרים המכילים אלמנטים רפואיים בעלי סגולות נדירות.
השילוב בין ספא לבין ים המלח הוא שילוב טבעי מאד, רבים מהאנשים המדרימים אל הים המיוחד הזה מגיעים על מנת לעבור חוויה בעלת אספקט רפואי, להביא להחלמה של עור הזקוק לשמש, יובש, מלח ועוד. אנשים בעלי קוצר נשימה ובעיות אחרות הקשורות לתחום מגיעים בכדי ליהנות מימים של מנוחה ואוויר צח, בעלי עור מגורה נוהגים לעטוף עצמם בבוץ המכיל כמות מינרלים ענקית וליהנות משיפור משמעותי במצב ועוד.
עולם הספא עושה שימוש באלמנטים הללו בדיוק ומביא גם הוא לשיפור בתחושה של הגוף ושל הנפש. יום ספא בים המלח יכול להועיל מאד עבור מיש זקוק לכך במיוחד וגם עבור מי שרק מבקש ליהנות משלווה ורגיעה. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את התאריך וליהנות מיום בילוי בים המלח הכולל עיסויים מפנקים במגוון סגנונות, טיפולי פנים, פילינג וגוף המשלבים בין החומרים הטבעיים במקום לבין שמנים ארומתרפיים וכדומה ועוד.
כל הטכניקות, העיסויים והטיפולים ניתנים ללקוחות הספא על ידי אנשי מקצוע. הגיעו אל ים המלח, שחררו את העבודה והבית, השיגרה והעומד הרב ופשוט התמסרו להנאה מוחלטת. הזמינו כעת יום ספא בים המלח!

ספא בים המלח, ספא ים המלח

כל הזכויות שמורות - אתר "ספא" - 2018 ©
הסרת אחריות: פורטל ספא הינו פלטפורמה אינטרנטית לפרסום וקידום ספקים ומקומות.
פורטל ספא אינו אחראי על טיב השירות, האיכות והתוכן. התכנים והתמונות בדפי הפרסום באחריות הספקים בלבד.