טיפולים אלטרנטיביים בספא

הרפואה שהתמכרנו אליה, שדואגת לרענן אותנו בלי תרופות מיותרות ופתרונות טבעיים...

זה כבר מזמן שחווית טיפולים אלטרנטיביים הם חלק מחיינו, הרפואה המשלימה היא הפתרון הנוח והנעים לאלו הפוחדים או לא מעוניינים מרפואה בכללותה. נסו לשלב ספא עם טיפולים אלטרנטיביים ותראו איך גם אתם יכולים להתפנק ולהתרפא בו זמנית. טיפולים אלטרנטיביים בספא הם ללא ספק הדבר הבא בעולם הספא. 

ספא משלים

לא מעט אנשים נרתעים מטיפולים אלטרנטיביים מהסיבות הלא נכונות. יש שאינם מאמינים ברפואה שאינה מתבססת על מחקר רפאי, יש שדוגלים בשיטות הקונבנציונליות ויש שפשוט אינם פתוחים דיו בכדי לקבל את העובדה שיש אפשרויות אחרות, טבעיות וטובות שאינן כרוכות בסמים וכדורים למיניהם. אנו כאן בכדי לשנות את דעתם בנושא הזה ולשכנע אותם עד כנה יכולים טיפולים שכאלו להעניק מזור לבעיות רפואיות שונות כן שלווה לטרודים ולעייפים נפשית בינינו. לשם כך אנו שולחים אותם למרכז ספא, בו יוכלו לטעום קצת מהשפע שהעולם האלטרנטיבי יכול להציע.כנראה שלקבל מסאז' לבדו כבר לא מספיק לנו בחווית הספא, לא משנה איזה מסאז' נבחר, ואנו מוכנים לקבל את החידושים של המזרח. 

עובדות בשטח, היישר מהמזרח הרחוק

רוב הרפואה האלטרנטיבית מבוססת על שיטות ותורות שפותחו במזרח הרחוק, רובם כבר לפני אלפי שנים. במידה ואתם זקוקים לעובדות כדאי שתכירו בעובדה שהשיטות הללו פעלו בעבר ופועלות גם כיום בהיקף של מיליוני אנשים בשנה. נשים וגברים וגם ילדים מקבלים טיפולים שונים מארסנל המזרח מדי יום ומדווחים על התקדמות עצומה ושיפור בתחלואים שונים מהם הם סובלים. האם מיליארד סינים טועים? כניראה שלא. רוב הסינים ישתמשו בכלים האלטרנטיביים כמו עיסוי או טיפול הרבה לפני שייגשו לבית המרקחת, למעשה מה שאלטרנטיבי מבחינתם אלו כדורים או משככי כאבים. הבחירה בתנועה, במגע, בהזרמת דם, באנרגיית צ'י, במרידיאנים ובמרקחות מן הטבע תהיה הבחירה הראשונה של כל קוריאני, סיני או יפני שתשאלו. ולא, לא בגלל ההרגל אלא בגלל האפקטיביות. ספא עם טיפולים אלטרנטיביים מציע לנו אפשרויות בריאות לרפואה משלימה, הפותרות לנו בעיות רבות בגוף ובנפש. 

תפריט הטיפולים שיוצע לכם בספא

בכל מרכז ספא המכבד את עצמו תוכלו לקבל היום טיפול אלטרנטיבי ייחודי מבין מגוון אפשרויות: רפלקסולוגיה ושיאצו הם מוכרים מאד למשל,  בין היתר תכירו טיפולים אלטרנטיביים חדשים יחסית בישראל, כמו טווינא, אירוואדה, וואטסו ועוד, הקיימים מאות שנים בעולם אך הגיעו אלינו מעט באיחור. שילוב של עיסוי כזה עם כל אחד מהם עם שיטות טיפול כמו אבנים חמות, שמנים ארומתרפיים, כוסות רוח ועוד יסייעו להצלחת הטיפול. טיפולים אלטרנטיביים מתרכזים בבעיות כגון: בעיות נשימה, בעיות עיכול, בעיות אכילה, בעיות מפרקים ושרירים ועוד. תהליך טיפולי ארוך טווח יסייע רבות במניעת המחלה ובאיזון הגוף והנפש של המטופל. מלבד הפן הרפואי תיהנו מרגיעה, שלווה, מגע נעים, אורך רוח ועוד. שיכנענו אתכם לנסות! אנו שמחים לשמוע. מוזמנים לארגן אירועים בספא, לא למתקדמים בלבד.

מצאו לכם ספא עם טיפולים אלטרנטיביים ותתחילו גם אתם להתרגל להשלמת הרפואה החדשה... 

 

 

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!
תגובות על ספא עם טיפולים
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כל הזכויות שמורות - אתר "ספא" - 2018 ©
הסרת אחריות: פורטל ספא הינו פלטפורמה אינטרנטית לפרסום וקידום ספקים ומקומות.
פורטל ספא אינו אחראי על טיב השירות, האיכות והתוכן. התכנים והתמונות בדפי הפרסום באחריות הספקים בלבד.