פדיקור דגים, או ספא דגים, הוא טרנד עולמי לוהט, המנצל את חיבתם של דגי ה´גרפ רופה´ לעור המת על גוף האדם, לטובת טיפול אורגני וטבעי בכף הרגל, ללא סכינים או שיוף. הדגים, הניזונים מהעור היבש שמצטבר על כף הרגל מאפשרים לרקמה חדשה ובריאה לצמוח במקום. מסוג הדברים שחייבים לנסות לפחות פעם בחיים.
כנען וילאג אחוזת בוטיק וספא
צפון
כנען וילאג אחוזת בוטיק וספא

רוצים להתפנק בכמה שעות אינטימיות ומיוחדות, אצלנו תוכלו לקבל את מבוקשכם.


073-7842317
10 המלצות
ספא אפשר גם אחרת
צפון
ספא אפשר גם אחרת

אם אתם מעוניינים להירגע קצת מהיומיום עם ספא שהוא הרבה מעבר


073-7822227
עוד קצת על פדיקור דגים לספא
גם אתם רק שמעתם על זה איפשהו ? עכשיו גם אפשר לנסות. הטרנד העולמי מגיע גם לישראל, פדיקור דגים. הדרך הכי טבעית לעשות לעצמך הכי טוב שאפשר.

פדיקור דגים או ספא דגים נפוץ מאוד בחו"ל ובארץ שלנו כמו תמיד מגיע באיחור אופנתי. הפעם זה אפילו יותר מפתיע כי סוג הדגים המשמש לטיפול (גרה רופה) נפוץ בעיקר במקורות המים של מדינת ישראל.

הטיפול מתאים לכל אחד ומומלץ גם למי שהקשר בינו לבין פדיקור מקרי בהחלט. הטיפול מתחיל כמובן בניקיון יסודי של הרגליים ולאחר מכן מיד להכניס את הרגליים לאקווריום הטיפולי. ברגע שכפות הרגליים יכנסו למים תוכלו לצפות בלהקת הדגיגים מסתערת לזלול את העור היבש. תחילה תרגישו מן דגדוג על כל כף הרגל, התחושה היא נחמדה ולוקח דקה- שתיים להתרגל אליה. הטיפול אורך בין רבע שעה לשעה ומשתנה ממקום למקום. הדגים ניזונים מהעור היבש ובעצם מתחילים את תהליך חידוש העור בכך שנפטרים מהעור המת.

ספא דגים הוא מחוויות הספא המומלצות ולא כדאי לפספס גם אם דרושה נסיעה קצת יותר ארוכה. אמנם לא קיימים המון מרכזי ספא המציעים פדיקור דגים, אבל כאן באתר ריכזנו לכם את המקומות הטובים ביותר בהן תוכלו ליהנות מספא ברמה גבוהה וגם מפדיקור דגים מהנה. הקליקו עכשיו על הספא שהכי נראה לכם ושריינו לעצמכם מקום באקווריום הטיפולי וצפו לחוויה כיפית ומפתיעה.

פדיקור דגים, פדיקור דגים

כל הזכויות שמורות - אתר "ספא" - 2017 ©
הסרת אחריות: פורטל ספא הינו פלטפורמה אינטרנטית לפרסום וקידום ספקים ומקומות.
פורטל ספא אינו אחראי על טיב השירות, האיכות והתוכן. התכנים והתמונות בדפי הפרסום באחריות הספקים בלבד.